KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13272442

nr 1327 2442

Carsten Engström

(1941-2004), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 92x60cm

Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 18 maj 2020
kl 19:48:49

Carsten Engström

Läs mer om Carsten Engström